Krasnystaw

 -
 

 20.08.2021 - 22.08.2021

 17:00
 

Już po raz kolejny Miasto Krasnystaw jest organizatorem Ogólnopolskiego Święta Chmielarzy i Piwowarów – „Chmielaki Krasnostawskie”. Miasto Krasnystaw do udziału w tym Festiwalu chce włączyć jak najwięcej uczestników - nie tylko z terenu gminy, miasta czy powiatu, ale także
z województwa, kraju oraz zagranicy.
Ranga i rozpoznawalność tego wydarzenia z roku na rok wzrasta przyciągając do Krasnegostawu tysiące turystów.
To niezwykłe przedsięwzięcie promuje piękno i wielokulturowość Naszej Małej Ojczyzny – to tutaj odbywa się Ogólnopolska Sesja Chmielarska oraz największy w Polsce Konkurs Piw, którego zwycięzcy zarówno krajowi, jak i zagraniczni szczycą się zdobytymi medalami.
Wydarzenie to tworzy doskonałe warunki do szerokiej promocji oraz prowadzenia działań marketingowych przez podmioty gospodarcze chcące wypromować swoją markę na lokalnym rynku.
„Chmielaki” to impreza nie tylko dla koneserów piwa, ale również dla miłośników dobrej zabawy. Umożliwia atrakcyjne spędzanie wolnego czasu – począwszy od miłośników i znawców poezji, poprzez fanów różnych gatunków muzycznych oraz wielu imprez dla rodzin z dziećmi. Piwnemu wydarzeniu towarzyszą również takie cykliczne eventy jak: „Półmaraton Chmielakowy”, „Chmielakowy Zlot Weteranów Szos” czy piknik paralotniowy „Chmieloty”.
Szczególnego charakteru dodaje Festiwalowi folklorystyczny klimat oraz unikalne połączenie tradycji regionu z nowoczesną rozrywką na najwyższym poziomie. Jest to także niezwykle atrakcyjne wydarzenie muzyczne. Na dwóch scenach usłyszeć można zarówno znane gwiazdy, jak i cenione kabarety.
Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów to gwarancja rewelacyjnie spędzonego czasu oraz niepowtarzalna okazja do degustacji tak wielu rodzajów piw w jednym miejscu.

CZYTAJ WIĘCEJ